Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Otvoreno radno mjesto:

Skladištar

Opis posla:

  • Manipulacija robe unutar skladišta
  • Prijem, skladištenje i izdavanje robe u skladištu
  • Sortiranje robe
  • Izrada izlazne dokumentacije
  • Obavlja ostale zadatke po nalogu neposredno nadređenog

Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Minimalno 1 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Dobro poznavanje asortimana tehnike
  • Poznavanje skladišnih procesa
  • Sposobnost rješavanja problema
  • Osobno poštenje, integritet i radna etika

Šta nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad u profesionalnom, prijatnom i dinamičnom okruženju
  • Stalnu obuku i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja

Prijavite se!

Ako ste zainteresovani i ispunjavate navedene uvjete, pozivamo vas da pošaljete svoj CV putem maila.